Zioła – Dźwięk – Myśl

KAŻDY DZIEŃ, W ZDROWIU, RADOŚCI I MIŁOŚCI
uwierz we własne siły, porzuć ograniczenia, połącz intuicję z rozumem, wyzbądź się lęku przed światem

Tradycja i nowoczesność, możliwość uwolnienia pacjentów od ostrych i przewlekłych cierpień. Porady radiestezyjno-zielarskie, sprzedaż oryginalnych herbat ziołowych Eligiusza Kozłowskiego. Uzdrawianie Rekonektywne – Reconnective Healing®, The Reconnection® – Podłączenie, doradztwo w relacjach, treningi osobowości, szkolenia, koncerty.

Zapraszam do obejrzenia filmów „Nowa biologia” ” Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji „, ” Cukrzyca „, ” 5 Praw Natury”, ” Nauka Uzdrawiania „, ” Korporacyjna żywność”, „Prawda o Raku” ” Siła Umysłu „, ” Jedzenie ma znaczenie”, ” Pasożyty” „Przyczyny raka-mikroby”

Oczyszczanie – 7 dni w Łebie nad Bałtykiem

 

Redakcja miesięcznika Wegetariański Świat i Stanisław Olszewski zapraszają  na cykliczne oczyszczanie organizmu z robaków, pleśni, grzybów oraz eliminację złogów i toksyn z płuc, jelit, nerek i wątroby oraz limfy i układu krążenia.

Jedząc specjalne i surowe produkty, wykorzystamy mechanizmy funkcjonowania ciała i przeprowadzimy stosownie do pory roku oczyszczenie. Powrót do surowego jedzenia, oczyszczenie i odnowienie sił, połączymy z uczeniem się technik obsługi własnych myśli i emocji, przydatnych i pomagających kontynuować zdrowy styl życia po powrocie do domu.  więcej >>>