Matryce Życia

Kosmicznym przypadkiem możemy uznać to, że Tzolkin, Koło Zodiaku, Bagua-Ki, I Cing, pochodzą z Ameryki czy z Chin, ale czy to przypadek, że 20 aminokwasów, tyle samo ile jest pieczęci w matrycy TZOLKIN, kodowane jest z DNA przez 64 kombinacje neuklotydów, tyle samo co jest heksagramów w I-CING.

Postrzeganą przez zmysły fizyczną formę życia przenikają rezonujące ze sobą pola: bioplazmatyczne, grawitacyjne, elektromagnetyczne i torsyjne.

Możliwości i działanie pól, rodzaj i jakość ciaglego transferu informacji pomiedzy tymi polami a cialem, a szczególnie strukturami DNA, bada współczesna nauka. Starożytni już je znali, zostały przez nich dla nas, zakodowane w starożytnych MATRYCACH.

Przeplyw informacji przez struktury DNA, jest bardzo ważny i odbywa się w obie strony. DNA dziala jak antena nadajnika/odbiornika, którym jest komórka. Każda komórka posiada wiedzę o calym systemie a system posiada informację o komórce. Gdy więc w otoczeniu pojawia sie jakaś wibracja milośc lub zlośc, radosc lub smutek, pewność lub strach, czy inne wspólrzedne jakiegos pola, coś odczuwanego fizycznie lub emocjonalnie dzieje się w nas. Ustalono, że informacja z otaczajacej przestrzeni dociera do komórek, a z komórek do mózgu. Wtedy mózg może zacząć produkowć substancje korygujące pracę ciala.

Odkryj inne wymiary siebie, wprowadź równowagę i nową jakość do swojego świata.