Muzykoterapia

NIEZNANY ŚWIAT link

Ludzie od zawsze relaksowali się i medytowali wydając z siebie dźwięki lub ich słuchając. Ostatnio coraz więcej zwolenników zyskuje nowy rodzaj pomocy w leczeniu uzdrawianie dźwiękiem.

Czy słyszałeś, kiedyś Chorały Gregoriańskie?  Wiele osób powie, że czuje coś niezwykłego gdy słucha tych utworów. To coś, to starożytne solfeggio, które na początku zawierało 6 podstawowych tonów (6 częstotliwości dźwiękowych) oznaczonych pierwszymi sylabami zaczerpniętymi z hymnu do Jana Chrzciciela napisanego przez Paolo Diacono (ca 720 – 799) Ut queant laxis, Resonare fibris, Mira gestorum, Famuli tuorum, Solve polluti, Labii reatum.

Badania pod mikroskopem i matematyczne obliczenia wykazały, że specjalnie stosowane sekwencje naturalnych dźwięków, które obliczył i wyznaczył Pitagoras, generowane  np. z kamertonu, gongu, misy, także głos ludzki, są odwzorowaniem liczb, figur i kształtów i wpływają silnie na materię ożywioną i nieożywioną w całym wszechświecie i np. mogą tworzyć i wzmacniać harmonijne formy np. zdrowe komórki lub niszczyć patologiczne, słabe i pozbawione formy kształty np. komórki nowotworowe.
W tych badaniach i doświadczeniach zauważono i udowodniono, że takie własności maja tylko dźwięki uzyskiwane według starej skali A432Hz. Obecne strojenie, bazowy dźwięk A440Hz, które wykreował i wprowadził Rothschild jest pozbawione takich możliwości.

Osoby sceptyczne zachęcam do obejrzenia filmów, wysłuchania nagrań i przeczytania paru interesujących informacji o interwałach. Materiały te informują o tym, w jaki sposób dźwięki wpływają na naszą świadomość oraz ciało i jak pozwalają odnaleźć i wprowadzić rezonans z drganiami energetycznymi przyrody i otaczającego nas wszechświata.

Wszystko jest dźwiękiem – film

Taniec wody pod wpływem dźwięku – film

Taniec piasku pod wpływem dźwięku – film

Geometria dźwięku [PL-13minut] – film

A teraz
Korzystając z dobrego sprzętu nagłaśniającego lub ze słuchawek w cichym otoczeniu, wysłuchaj niżej proponowane nagrania, częstotliwości i animacje.  Można je zastosować jako wsparcie i pomoc w czasie medytacji, biofeedbacku, EFT, terapii i innych technik pozwalających harmonizować pracę i współpracę ciała umysłu i ducha .

Posłuchaj i porównaj swoje odczucia

Ja dźwięki w tym strojeniu słyszę i odczuwam w środku siebie, w głowie w sercu jakby w każdej komórce. Moje odczucie jest takie jakby energia dźwięków w tym strojeniu wchodziła we mnie. Po dłuższym słuchaniu wzrasta uwaga i spokój.
A to strojenie, ja słyszę na zewnątrz siebie, jest jakby pełniejsze i głośniejsze. Moje odczucie jest takie jakby dźwięki zasycały energię ze mnie na zewnątrz. Na początku odczułem jakby pobudzenie ale po dłuższym słuchaniu wystąpiło rozdrażnienie i zmęczenie.
a teraz klasyka: posłuchaj i poczuj różnicę

Po tych skromnych informacjach jeśli cię zainteresowały lub zainspirowały, zapraszam na dźwiękowe sesje indywidualne lub/i na koncerty, byś tak jak wiele osób, miał/a, własne doświadczenia cudownego działania dźwięku.

Jeśli nasz osobisty kontakt jest niemożliwy to korzystaj z nagrań i słuchaj innych częstotliwości, które mają niezwykłą moc, są korzystne i ważne dla fizjologii ciała, spokoju umysłu i radości duszy.

UT – 396 Hz – uwolnienie od poczucia winy i lęku – film

RE – 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, przemiana – film

MI – 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA) – film

528 Hz Złoty Om Fractal – film

528 Hz – Szmaragdowe Serce – film

528 Hz –  czysty ton – film

FA – 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie – film

SOL – 741 Hz – budzenie intuicji – film

LA – 852 Hz – powrót do duchowości – film

 

174 Hz – Częstotliwości życia – fundamenty materii i ducha – film

147 Hz – sublimacja – film

285 Hz – esencja poznania – film

A1 – 936 – aktywacja szyszynki – film

http://www.youtube.com/watch?v=02DURB-aw2Y&feature=related – film

http://www.youtube.com/watch?v=3h2mJnvRbZ8&feature=related – film

A2 – 963 – spirytualne możliwości – film

http://www.youtube.com/watch?v=hqEFyy6JuHY – film

http://www.youtube.com/watch?v=e76m-gepRFU&NR=1 – film

 

1111 Pogłębianie – film

Wzrost Wibracji – dla roślin – film

Niebieski promień alfa – film

Galaktyczny ogień – film

Fioletowy ogień – film

Tony porozumienia – film

OM sync2 – film

Świadome śnienie – film

Wzmocniona wersja alfa do koncentracji i medytacji – film

Wibracja białego złota – zaawansowani w medytacji – film

Świetlna transmisja dla Nauczycieli i Mistrzów – film