Oczyszczanie wątroby

Oczyszczanie z kamieni, toksyn i pasożytów, koniecznie rób etapami, wtedy jest bezpieczne.
Oczyszczanie ziołami jest obowiązkowe dla osób chorych lub przyjmujących tabletki oraz dla tych, które mają usunięty pęcherzyk żółciowy, bo one mogą i powinny oczyścić wątrobę ziołami.

Oczyszczanie wątroby – plan skrócony

1-2 dzień przed oczyszczaniem często rozgrzewać ciało, przez ruch, ćwiczenia fizyczne, wizyty w saunie. Zrobić kurację przeciw pasożytom, zestaw na robaki, zrezygnować z produktów białkowych, jeść warzywa, owoce a najlepiej pić tylko świeże soki, zażywać kapsuły skrobiowe wypełnione mieloną papryką cayenne oraz zestawy ziół 32 rozpuszczających złogi lub zest.34 oczyszczających wątrobę / niżej na stronie plan szczegółowy energicznego oczyszczania /

W dzień oczyszczania do 14 tej, pić soki, zioła zest 32 lub 34 oraz 131 lubi NR. Użyć też jodek potasu, magnez, witaminy C, E, i B6, selen, cynk i zakończyć jeśli była stosowana indywidualną  kurację HELA-ALA.

ok 14-tej Osoby z silnymi zaparciami i białym nalotem na języku powinny  wypić lub trzymać w ustach MMS otrzymany z chlorynu sodu, w dawce optymalnej, czyli 1kropla/10kg a z silnymi zaparciami i z różowym językiem zest 16-zaparcia. Te które miały przed południem wypróżnienie lub przeczyszczenie mogą zrezygnować z MMS-a .

Po 14-tej bez soków, bez ziół, tylko dowolna ilość wody źródlanej, o minusowym potencjale, można kupić na wizycie.

godz. 15.00-17.00 sauna lub ciepła kąpiel, sprawdzić składniki.
godz. 17.00-18.00 rozpuścić sól gorzką / w 3/4litra wody, indywidualnie 40-60g/3-5lyżek siarczanu/ schłodzić.
godz. 18.00 wypić 3/4 szklanki soli gorzkiej.
godz. 19.00 przygotować oliwę i sok /indywidualnie 50-150ml każdego, pierwszy raz po 50ml/.
godz. 20.00 wypić znowu 3/4 szklanki soli gorzkiej.
godz. 21.00 przygotować łóżko, odwiedzić toaletę, wziąć gorący prysznic, rozgrzać ciało.
godz. 22.00 wypić oliwę i sok na stojąco i natychmiast położyć się do łóżka, ogrzewać wątrobę.
godz. 6.00 rano wypić kolejną porcję 3/4 szklanki soli gorzkiej.
godz. 8.00 wypić ostatnie 3/4 szklanki soli gorzkiej.

Po porannym wypróżnieniu najlepiej zrobić lewatywę z nocnego własnego moczu. Można jeśli nas mdli, wypić napar z ziół zest32, 34, 131 lub NR a gdy oczyszczenie-biegunka się przedłuża lub jest zbyt gwałtowna, zażyć 4-8 tabletek węgla aktywnego.
Późnym rankiem, czasami dopiero w południe pijemy sok z marchwi i selera lub marchwi i pietruszki albo marchwi i buraka ( proporcja 4:1 ) i dobową dawkę jodku potasu, 1/2 dobowej dawki magnezu, witaminy C, B6, selenu, cynku. Poza w/w dowolna ilość wody źródlanej, o minusowym potencjale, można kupić na wizycie. a po pewnym czasie, gdy czujemy ochotę jeść gotowane produkty roślinne z owoców lub warzyw. Możesz jeść kaszę jaglaną, jęczmienną lub płatki owsiane gotowane na wodzie, unikać a najlepiej usunąć z jadłospisu na zawsze produkty pszenne nawet te z pełnego przemiału. Pierwsza powinna być zupa wegetariańska (jarzynową), dalej pieczone lub gotowane ziemniaki z dodatkiem zieleniny, później ryż z duszonymi warzywami, itp. Można szybko wrócić do rozsądnego odżywiania, ale ja po takim procesie polecam zrobić post. Powinien on trwać 1-2 dni. Więcej >>> odżywianie po oczyszczaniu

 

Energiczne oczyszczanie wątroby – plan szczegółowy

Uwaga! Skuteczność oczyszczenia wątroby zależy od całkowitego zastosowania się do przepisu i przeprowadzenia wszystkich zaleceń we właściwej kolejności, właściwym czasie i właściwymi środkami!

Oczyszczanie wątroby może być nieprzyjemne, gdy się je przeprowadza po raz pierwszy. Człowiek zawsze się denerwuje, kiedy coś robi pierwszy raz. Przygotowanie organizmu polegające na rozluźnieniu, nagrzaniu i nawilżeniu jest niezbędne dla wszystkich a kuracja wstępna lub uzupełniająca mieszankami NR32, NR35 i NR34 konieczna dla osób z wykrytymi kamieniami, po chemii, korzystających z tabletek lub zdiagnozowana marskością.

Etap pierwszy – Zmiękczanie

Zmiękczanie można rozpocząć już 5 dni przed dniem właściwego energicznego oczyszczania tz przed dniem picia oliwy i soku z cytrusów. W tym czasie możesz odżywiać się normalnie ale korzystnie będzie usunąć z odżywiania produkty smażone i pieczone, wprowadzić więcej kiszonek i surówek, pić większe ilości soków, a nawet zastosować zalecenia z etapu drugiego czyli pić tylko sok z buraka i jabłek.
Każdego dnia przyjmuj po jedzeniu kapsuły skrobiowe z mieloną papryką cayenne, pomiędzy posiłkami zażywaj ziołowy zestaw NR przeciw pleśniom i pasożytom, pij  Jodek Potasu wg ulotki a Mineraly-MMS, jeden raz lub kilka razy dziennie przez dzień lub codziennie  (według indywidualnych wcześniejszych doświadczeń lub aktualnego zagrzybienia organizmu, które możesz określić przez wielkość nalotu na języku, wzdęcia, rodzaj i ilość wypróżnień  ). Korzystaj z sauny (suchej lub parowej) lub bierz gorące kąpiele (czas trwania od 10 do 20 minut). Najważniejsze, by każdego dnia poczuć rozluźnienie, zrelaksować się i rozgrzać całe ciało. Ostatnie rozgrzanie w dzień głównego zabiegu oczyszczającego powinno być dość intensywne, najlepsza jest sucha sauna o temperaturze powyżej 100 stopni. Podczas tego wstępu inne środki rozluźniające, rozciągające, relaksujące takie jak masaże, gimnastyka wibracyjna, dźwięki gongu, medytacje, joga są również bardzo wskazane.

Etap drugi – Przygotowanie do oczyszczania

W etapie drugim – 2dni przed dniem oczyszczenia odżywiaj się głównie produktami pochodzenia roślinnego. Indywidualnie ( zależnie od tego jak pracuje twój przewód pokarmowy i jak rano, na czczo, wygląda język ), jeśli język rano jest biały, stosuj minerały MMS w dawce wywołującej przeczyszczenie ( np. 2krople/10kg 2-3xdziennie ), a jeżeli masz biegunki ogranicz użycie MMS do dawki optymalnej i i używaj trzymając roztwór w ustach. Przy biegunce możesz zamienić MMS na nalewkę bursztynową ( by eliminować pleśnie i grzyby ) lub/i zażywać tabletki lub proszek węgla aktywnego. Najważniejsze w te dni to pić codziennie świeżo wyciśnięty sok; burak + jabłka w proporcji (1:4) oraz przyjmować z sokami kapsuły skrobiowe z mieloną papryką cayenne, wskazane jest też szczególnie dla osób z zaburzeniami woreczka żółciowego pić napar z ziół zest.32 rozpuszczających złogi , a na noc, jeśli są zaparcia, używać ziół przeczyszczających zest.16, olejku rycynowego lub soli gorzkiej, tak by codziennie następowało oczyszczenie jelita grubego, nawet więcej jak raz dziennie. Możesz też robić rano przed i po wypróżnieniu, lewatywy z własnego nocnego moczu i/lub kawy gotowanej a wieczorem okłady na wątrobę z olejku rycynowego na flaneli pod folią nagrzewane termoforem. Rozpuścisz wtedy osady i polipy w jelicie grubym, zmiękczysz kamienie w wątrobie i już na tym etapie usuniesz osłabione lub martwe pasożyty.
PAMIĘTAJ !!! Obowiązkowo, ciągle kontynuuj użycie ziół na pasożyty zestawy NR i/lub 131.

Etap trzeci – Oczyszczanie – właściwe – ostateczne

Oczyszczenie właściwe przeprowadź najlepiej w dzień z żywiołem wody (zobacz kalendarz). Najlepszy zodiakalnie jest dzień raka-drogi żółciowe są wtedy najbardziej pobudzone i chętne do samooczyszczenia, ale może być też inny, skorpion lub ryby. Gdy jest to w dniach 1-2 dni przed nowiem księżyca /czwarta kwadra/, 1-2 przed pełnią w drugiej kwadrze księżyca lub tuż po pełni w trzeciej kwadrze, pomaga w tym procesie księżyc. Każdy inny okres w czasie wiosennej aktywności wątroby tz. luty, marzec, kwiecień, maj też jest dobry. Możesz sprawdzić też swoje biorytmy i wybrać najkorzystniejszą opcję. Wybierz taki dzień byś miał/a 1dzień na odpoczynek po oczyszczeniu, dla wielu to koniec tygodnia. Gdy wypijesz oliwę w piątek – oczyszczenie/biegunka będzie w sobotę a gdy w sobotę to w niedzielę po południu dopiero odpoczniesz .

Gdy w dniach oczyszczania wystąpią wszystkie aspekty korzystne będzie najlepiej.

Plan szczegółowy na ostatnie 3dni czyli jeszcze raz etap drugi i trzeci razem w wersji rozszerzonej

Spokojnie przyjmij wzmianki o nudnościach, wymiotach, bolesności żołądka, te objawy występują rzadko. Wiele osób znosi tę procedurę z minimalnym dyskomfortem, a po jej zakończeniu /2dni po piciu oliwy/, prawie każdy czuje się dużo lepiej, jest lżejszy i ma więcej energii. Przystąp, więc do działania. Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego w opisany sposób pobudza i oczyszcza te narządy jak nic innego.

1 i 2 dzień

W te 1 – 2 nie wolno jeść białka, powstrzymaj się od jedzenia nawet produktów skrobiowych. Zamiast jedzenia pij sok ( burak +jabłka w proporcji 1:4 ) dodając tuż przed wypiciem trochę wrzątku by sok był ciepły ( minimum 0,5 l soku przy średniej wadze ciała lub normalnych wypróżnieniach, a 1litr lub więcej przy dużej wadze ciała lub zaparciach). Gdy jesteś głodna/y pij sok, gdy ci się chce pić też pij sok. Gdy masz normalne trawienie i wypróżnienia i picie soków ze względu na pracę i przygotowanie ich byłoby niemożliwe możesz zastosować wariant uproszczony, w którym będziesz jeść owoce i surówki lub warzywa gotowane, oczywiście taki proces może być mniej skuteczny. Indywidualnie stosuj minerały MMS. W każdym wariancie zażywaj kapsuły skrobiowe wypełnione mieloną papryką cayenne oraz pij napar z ziół oczyszczających zestaw 32, 1-3x dziennie po szklance lub według indywidualnych zaleceń. Osoby, które są w trakcie zaleconej u mnie kuracji piją też w/w zestawy, czyli powinny zmienić kolejność mieszanek lub wprowadzić do użycia brakujący zestaw-mieszankę. Gdy odczuwasz zimno lub masz kłopoty z krążeniem możesz zamiast lub na przemian z zestawem 32 możesz pić oczyszczający naczynia krwionośne i poprawiający krążenie zestaw 20. Jeżeli ty i twoja wątroba jesteście w dobrej kondycji i jelito grube z łatwością oddaje swoją zawartość, masz kilka wypróżnień już pierwszego dnia po samych sokach to możesz pić mniej ziół-mieszanki 32 np. 1x dziennie albo skrócić ten etap do 1 dnia. Osoby, które mają zaleconą indywidualną kurację HELA-ALA usuwającą neurotoksyny, wydłużają ten etap zgodnie z indywidualnymi zaleceniami zazwyczaj do trzech-czterech dni przed dniem picia oliwy.

Jak najwięcej się poruszaj, przebywaj na świeżym powietrzu ( ale nie marznij i nie schładzaj ciała), wykonuj ćwiczenia rozciągające. Przy silnym głodzie możesz zjeść pieczone jabłka z miodem lub gotowane/duszone warzywa, a jeżeli jesteś miłośnikiem kawy i czujesz osłabienie lub senność możesz wypić małą czarną, ale gotowaną ( zob. link )i bez mleka.

Kamienie żółciowe wyglądają ( zob.link ) jak gąbka i gromadzą różnego rodzaju pasożytnicze mikroorganizmy jak przywry, bakterie, wirusy, więc jeżeli możesz zrób w te dni /3 dni/ zapperowanie ( elektryczne likwidowanie pasożytów w wątrobie) i elektrolizę (elektryczne likwidowanie pasożytów w naczyniach krwionośnych). Każdego dnia pij też 3x po 20 kropli citroseptu, oraz/lub 1-3xdz. optymalna dawkę MMS., a także 1xdz. z rana jodek potasu, 1-3xdz napary lub proszek ziołowy przeciw pasożytom z mieszanek 131 lub/i NR, a wieczorem zjadaj rozcierając na języku ząbek zmiażdżonego czosnku. Te działania pomogą zlikwidować pasożyty jamy ustnej i przewodu pokarmowego oraz uszczelnić i zregenerować błony śluzowe. Te zabiegi i substancje sprawią, że większa ilość pasożytniczych organizmów zostanie usunięta przy oczyszczaniu.

Każdego dnia, wygrzewaj się w saunie( najlepsza temperatura 105stopni Celsjusza ) lub bierz ciepłą kąpiel (10-20 min ). Poddawaj się też relaksującemu i rozbijającemu toksyny działaniu dźwięków i masażu, jeżeli masz biegunki, zażywaj absorbujący toksyczne związki i metale ciężkie węgiel aktywny 4-8 tabletek, a jeżeli masz zaparcia stosuj zioła zestaw16, olejek rycynowy lub sól gorzką. Rano przy braku wypróżnienia lub po wypróżnieniach by jak najlepiej oczyścić jelito grube rób lewatywę najlepiej z własnego moczu lub kawy gotowanej.

Jeżeli twoja praca wymaga dużego wysiłku na śniadanie możesz jeść owsiankę na wodzie lub duszone jabłka z imbirem i miodem. Gdy b.ciężko pracujesz zjedz 3xdziennie świeżo zmielone: 1lyżka siemienia lnianego, 1lyżkę pestek z dyni, 1lyżkę pestek słonecznika, 3-5migdalów, 1-3orzechy włoskie. Przed połknięciem dobrze zmieszaj ze śliną.

3 dzień Główne oczyszczanie

W ciągu dnia do godziny 14.00, pij sok ( burak +jabłka w proporcji 1:4 ). Nawet podczas silnego głodu nie możesz jeść po 14tej, bo wątroba potrzebuje zgromadzić dużo żółci. Rano, w południe i o 14tej zjedz proszek lub wypij napar z ziół odrobaczających NR lub 131. Zrób, jeśli możesz zapperowanie i elektrolizę lub naświetlanie elektrycznym łukiem węglowym, możesz zażyć też citrosept, kilka do kilkunastu pestek z moreli gorzkiej i/lub indywidualnie minerały MMS.
Od 15.00 do 18.00 od czasu do czasu nagrzewaj powierzchnię wątroby termoforem ( możesz nasmarować brzuch olejkiem rycynowym ) lub całe ciało w saunie (możesz użyć olejku rycynowego na cale ciało), medytuj, rozciągaj ciało, poddawaj się relaksującemu działaniu dźwięków. lub całe ciało w saunie, medytuj, rozciągaj ciało, poddawaj się relaksującemu działaniu dźwięków.

Ok 17.00 rozpuść sól gorzką (siarczan magnezu-można kupić w aptece ), oblicz ilość potrzebną od wagi ciała i stanu twoich jelit, ( typowe opakowania to 25g ok 2lyżki ) i wstaw do lodówki w celu schłodzenia. ( 3łyżki w trzech szklankach wody przy średniej wadze ciała i normalnych wypróżnieniach, 4 łyżki na 3szklanki przy dużej wadze ciała lub 5-6łyżek na 3szklanki przy dużej wadze ciała i zaparciach ).
O godz18.00 wypij 3/4 szklanki schłodzonej soli gorzkiej, gdy smak jest nieprzyjemny zapij mieszaninę niewielką ilością soku świeżo wyciśniętego z owoców cytrusowych.

Jeżeli w ciągu 1 i 2 dnia były problemy z wypróżnieniami to ok. 19.00 wypij dodatkowo szklankę ziół przeczyszczających zestaw16 – z 1 łyżki na szklankę przy łagodnych zakłóceniach w wypróżnianiu a z 2 łyżek, gdy masz uporczywe zaparcia. Ważne by zanim zaczniesz pić oliwę być w toalecie i wyrzucić z jelita grubego jego zawartość.
Po godz.19.00 przygotuj składniki mieszanki; 50-200 ml oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno i 50-200 ml soku z grejfruta lub cytryny, 1-3 plasterki cytryny, rozdrobniony ząbek czosnku, który włożysz do słoiczka z wieczkiem, będą potrzebne w razie mdłości.

Gdy robisz pierwszy raz czyszczenie wystarczy po 100ml każdego składnika, gdy jesteś drobnej budowy i robisz oczyszczenie po raz pierwszy zacznij od 50ml, przy procedurach w przyszłości będziesz mieć już doświadczenie swoich możliwości i potrzeb.

Przygotuj ciepłą pościel i jeżeli już wszystko jest przygotowane,
o godz. 20.00 wypij znowu 3/4 szklanki gorzkiej soli i weź gorący prysznic, dobrze rozgrzej ciało, wytrzyj do sucha, odwiedź toaletę nawet wielokrotnie. Przygotuj flanelę, posmaruj-nasącz ją olejkiem rycynowym i połóż na folii. Połóż się do łóżka i odpocznij. Jeśli poczujesz niepokój, lub, gdy masz kłopoty z zasypianiem, weź znany ci, łagodnie działający na ciebie środek nasenny, będziesz spokojniejsza/y i łatwiej zaśniesz.

O 22.00, przystąp do picia oliwy i soku. Możesz oliwę i sok z cytryny lub grejpfruta /mniej kwaśny/ wymieszać razem przez potrząsanie w półlitrowym słoiku aż mieszanina stanie się wodnista. Pij na stojąco z przerwami małymi łykami lub przez słomkę. Możesz też nie mieszać składników i pić rozdzielnie na przemian łykami, oliwę i natychmiast po sok z cytryny.

W ciągu 10-20 minut wypij na stojąco całą oliwę i sok z cytryny.
Jeśli zbiera ci się na wymioty, ssij plasterek cytryny, jeśli ten stan nie mija, otwórz słoiczek z czosnkiem i powąchaj. Nieprzyjemne uczucie minie. Jest takie przysłowie do trzech razy sztuka, więc jeśli przy czwartej porcji/łyku pomimo plasterków cytryny i czosnku, nudności nie przechodzą, ogranicz się do już wypitej ilości.

Nie sprzątaj, od razu połóż się do łóżka na plecach, połóż flanelę nasączoną olejkiem rycynowym na wątrobę, przykryj folią, przyciśnij koszulką lub ręcznikiem i nagrzewaj termoforem. Jak najmniej się poruszaj przez pierwsze pół godziny, oglądaj telewizję, słuchaj muzyki lub czytaj, najlepiej będzie jak zaśniesz. Możesz poczuć jak wątroba się oczyszcza. Jeśli pojawi się niepokój zażyj dwie tabletki Nospy. Po dwu lub trzech godzinach nocą, a czasami dopiero rano rozpocznie się parcie i opróżnienie jelit, należy spodziewać się biegunki. W stolcu powinny się pojawić zielonkawe lub brunatne kamienie. Pływają one na powierzchni wody ze względu na zawartość cholesterolu. Przewody żółciowe są też wypełnione kryształkami cholesterolu, które nie utworzyły jeszcze okrągłych kamieni, kryształki te mogą pojawić się w postaci „sieczki” pływającej po powierzchni wody w muszli. Może ona być brunatno zabarwiona.

Rano nie wcześniej jak o 6.00, wypij trzecią porcję gorzkiej soli zdejmij okład rycynowy, umyj brzuch i znowu nagrzewaj wątrobę termoforem.
za 2godz
o 8.00 wypij ostatnie 3/4 szklanki soli.

Po porannym wypróżnieniu najlepiej zrobić lewatywę z nocnego własnego moczu. Można jeśli nas mdli, wypić napar z ziół zest32, 34, 131 lub NR a gdy oczyszczenie-biegunka się przedłuża lub jest zbyt gwałtowna, zażyć 4-8 tabletek węgla aktywnego.

Późnym rankiem, czasami dopiero w południe pijemy sok z marchwi i selera lub marchwi i pietruszki albo marchwi i buraka ( proporcja 4:1 ) i dobową dawkę jodku potasu, 1/2 dobowej dawki magnezu, witaminy C, B6, selenu, cynku. ½ godz. po soku kryształek soli himalajskiej, by rozpocząć wydzielanie pepsyn w żołądku. Poza w/w dowolna ilość wody źródlanej, najlepiej REDOX o minusowym potencjale, Gdy czujemy ochotę jeść, pierwsze powinny być gotowane ale kiszone produkty roślinne z warzyw. Najlepsza będzie zupa wegetariańska (jarzynowa), z zakiszonych serwatką warzyw, a dopiero później moczone i zakiszone kasze: gryczana, jaglana, ciemny ryż, z duszonymi warzywami, itp. Unikać należy, a najlepiej usunąć z jadłospisu na zawsze, produkty pszenne nawet te z pełnego przemiału.

Można szybko wrócić do rozsądnego odżywiania, ale ja po takim procesie polecam zrobić post. Powinien on trwać 1-2 dni.

Jeżeli źle się będziesz czuć przez kolejne 1-2 dni, oznacza to, że zanieczyszczenie było duże, wątroba jest tylko częściowo oczyszczona i zabieg należy powtórzyć za 2-4 tyg. W tym czasie przeprowadzić kurację zmiękczania ziołami lub/i zgłoś się na indywidualny program – HELA-ALA i kurację FERMENTAMI, usuwającą neurotoksyny, metale ciężkie, radio nukleoidy. Osobiste indywidualne przygotowania spowodują w twojej wątrobie i organizmie taka zmianę warunków, że będzie możliwy jeszcze intensywniejszy proces oczyszczania.

Oczyszczanie wątroby – odżywianie po oczyszczaniu

Gdy oczyszczony został żołądek, wątroba i jelita, dobrze będzie, gdy damy organizmowi okazję do odpoczynku i wydalenia odpadów na poziomie poszczególnych komórek. Wątroba jest czysta i może łatwo przyjąć i wydalić odpady z komórek, dobrze jest jej to ułatwić uwalniając od obróbki tego, co zjadamy na bieżąco. W takim momencie dopuszczalne jest normalne odżywianie, ale najlepsza jest jednak post-dieta. Bardzo korzystnie jest w tym momencie rozpocząć użycie nalewki czosnkowej, picie soków, szczególnie polecam sok z białej kapusty. Kapusta jest tania przez cały rok. Ma silne właściwości detoksykacyjne i chelatujące (wiąże się z metalami ciężkimi, by usunąć je z organizmu). Jest wprost naszpikowana składnikami odżywczymi: witaminami A, C i E, przeciwutleniaczami spowalniającymi starzenie się komórek, błonnikiem, potasem i siarką a w wielu badaniach udowodniono, że kapusta, dzięki dużej zawartości siarki i przeciwutleniaczy, ma działanie antynowotworowe.

Jest to też idealny czas na przeprowadzenie pierwszej lub kolejnej fazy programu-kuracji HELA-ALA z użyciem kwasu liponowego. Więcej na www.lekabel.com

Każdego dnia postu-diety ( tz. pierwszy i drugi dzień po oczyszczaniu ) należy wypić w porcjach, ½ do 1litra świeżego soku z marchwi i selera ( 2:1 ), oraz substancje, które polepszają oksydację tłuszczów i przyspieszają likwidację zwłóknień oraz regenerację tkanek.

A więc pij codziennie: jodek potasu, chlorku magnezu, witaminę C i inne z grupy B, cynk, koenzym Q-10, selen, i inne witaminy i minerały, których braki możesz podejrzewać analizując swoje słabości lub robiąc badania np. analizę składu krwi, włosa.

Nalewkę czosnkową ( przepis na www.lekabel.com ) 3xdziennie przed ziołami, sokami lub jedzeniem wkraplamy nalewkę na wodę w łyżce stołowej według planu:
1dzień 1kropla/rano/, 2krople/południe/, 3krople/wieczór/
2dzień 3krople/rano/, 4krople/południe/, 5kropli/wieczór/ itd.
do 25kropli na jedną porcję do wyczerpania nalewki.

Poza w/w pij w międzyczasie dowolną ilość wody źródlanej, o minusowym potencjale, można kupić na wizycie. Można też, źródlaną wodą rozcieńczać soki. Gdy sok jest zimny bo np. warzywa były w chłodziarce lub sok był w lodówce dopuszczalne jest użyć filtrowanej, ciepłej przegotowanej wody, by nadać mu temperaturę optymalna do picia.
Przy piciu soków zażywaj kapsuły skrobiowe wypełnione mieloną papryką cayenne 1-3xdziennie.

Rozpoznaj, też jakie produkty są szkodliwe dla ciebie i wyeliminuj je z jadłospisu. Powiedz co jesz a powiem ci kim jesteś, to dział z którym warto się zapoznać, by przez jedzenie móc wpływać na swoje emocje i rozwój. Zrób też obserwuję reakcji organizmu, mierząc PH moczu lub/i krwi. Zanalizuj jakim typem biochemicznym jesteś. Polarnym jak Eskimos, który jedząc mięso utrzymuje właściwe PH w swoim ciele, czy zwrotnikowym, który potrzebuje jeść owoce i warzywa by utrzymać odpowiednie PH krwi i płynów ustrojowych.

Nie jedz zaraz po wstaniu z łóżka, ale odczekaj, co najmniej jedną godzinę i wykorzystaj ją na ćwiczenia fizyczne. Wieczorem nie jedz bezpośrednio przed położeniem się spać; ostatni posiłek należy spożywać na 2-3 godziny przed snem. W ciągu dnia spożywaj co najmniej jeden posiłek z surowych produktów i jeden ciepły. Charakter posiłków, białkowy lub skrobiowy niech wyznaczą twoje obserwacje pracy twoich narządów i własnych zachowań emocjonalnych lub pomiary PH.

Nie jedz zaraz po wstaniu z łóżka, ale odczekaj, co najmniej jedną godzinę wykorzystaj ją na ćwiczenia fizyczne. Wieczorem nie jedz bezpośrednio przed położeniem się spać; ostatni posiłek spożyj na 2-3 godziny przed snem, najlepiej gotowany i ciepły. W ciągu dnia spożywaj jeden posiłek z surowych produktów i jeden ciepły o charakterze białkowym a pozostałe skrobiowe.

2-3dni przed nowiem lub pełnią, oczyść wątrobę i jelito używając MMS.-a, świeżo wyciśniętych soków i wywaru z kawy prawdziwej ( rozpuszczalna zabroniona ).

dobre terminy: na www.lekabel.com

Połóż się na prawym boku i wytrzymaj 10-15min z kawą w jelicie. Tego dnia pij tyko świeżo wyciśnięte soki owocowe lub warzywne, i wykonaj jw. 2-3 lewatywy z kawy,

co 8-6 godz. Wieczorem użyj znowu MINERAŁY – MMS. Następnego dnia rano zrób ostatnią lewatywę, pij soki warzywne lub zacznij odżywiać się normalnie.

W dzień poprzedzający oczyszczanie cykliczne zrezygnuj z produktów białkowych i tłuszczy oraz użyj wieczorem uwodniony chloryn sodu, czyli minerały – MMS. w dawce wywołującej u ciebie przeczyszczenie. Rano w dzień oczyszczania, zrób lewatywę z nocnego moczu (ok.1szklanki, gruszką lub zestawem do lewatyw), lub MMS-a (ok.100ml rozcieńczonego wodnego roztworu z optymalnej dawki, czyli 1kropla NaClO2 na 10kg wagi, gruszką), a po wypróżnieniu z gotowanej mielonej kawy prawdziwej. Po każdym wlewie połóż się na plecach, unieś nogi i biodra do góry a następnie połóż się na prawym boku i utrzymaj 10-15min płyn w jelicie. Jeśli wcześniej występowały zaparcia wykonaj co kilka godz. jeszcze 1-3 lewatywy z wyżej wymienionych płynów. W dniu oczyszczania pij tyko świeżo wyciśnięte soki owocowe lub warzywne. Wieczorem wypij znowu MMS, przygotowany z chlorynu sodu. Następnego dnia rano zrób ostatnią lewatywę, pij soki warzywne, zjedz zupę warzywną zacznij odżywiać się rozsądnie-normalnie.

Receptura na przygotowanie kawy:

Do 1litra wrzącej filtrowanej wody wsyp 3 łyżki kawy. Gotuj na małym ogniu 15min, odstaw do zaparzenia i wystygnięcia na 15-20min.
Gdy wywar osiągnie temperaturę 40-38stopni Celsjusza, przecedź go przez filtr lub zlej bez poruszania osadu wykonaj wlew do jelita grubego, w ilości ok. 1litra, zestawem do lewatyw, który możesz zakupić w aptece, lub gruszką, co jest mniej wygodne. Gotowanie kawy, uwalnia ze zmielonych ziaren kwas hialuronowy, używany do leczenia nowotworów wątroby, a w kosmetyce na zmarszczki.

Komórki wątrobowe odnawiają się w cztery do pięciu tygodni, do sześciu tygodni u osób starszych. By zregenerować wątrobę, potrzebujemy 12 do 15 nowych pokoleń komórek wątrobowych. Potrzeba, więc być może ok.1,5 roku, różnych działań oczyszczających by całkowicie odnowić wątrobę.

Dobrze, gdy po oczyszczeniu wątroby będziesz unikać produktów konserwowanych i do szybkiego użycia, z torebek, kubków, puszek. Uważaj też na smażone mięso i ryby, zastąp je gotowanymi, zrezygnuj z ostrych i tłustych zimnych przekąsek, odrzuć żywność bogatą w czystą skrobię; białą pszenną mąkę, słodkie pieczywo, ciastka, herbatniki a także grzyby marynowane. Zastąp chleb pieczony na drożdżach tym pieczonym na zakwasie. Jedz w pierwszej kolejności surowe produkty, bo są żywe później gotowane. Owoce surowe jadaj w ciągu dnia, zjedzone wieczorem, powodują wzdęcia. Nie pojadaj między posiłkami.

Przy schorzeniach wątroby należy ograniczyć produkty kwaśne i surowe jak ocet, musztardę, rzepę, rzodkiew, smażoną cebulę, kawę rozpuszczalną, kakao, sery i produkty mleczne ( szczególnie pasteryzowane i homogenizowane ) oraz biały cukier. Żołądek dorosłego człowieka nie jest w stanie strawić mleka pasteryzowanego, pozbawionego laktazy, lipazy i innych enzymów i dlatego lepiej wybrać szklankę surowego soku z białej kapusty, wtedy dostarczymy organizmowi więcej łatwo przyswajalnego wapnia niż z pasteryzowane mleko. Wskazane natomiast jest używanie mleka świeżego przerobionego przez grzybka tybetańskiego.

W celu wzmocnienia chorej wątroby pij świeży sok (burak+marchew lub seler+marchew), w proporcji 1: 4, do 0,5 l dziennie dodając przed piciem wrzątek by sok był ciepły. Wątrobie są niezbędne witaminy A, C, B, K, które w obfitej ilości znajdują się w żółtku kurzego jaja, maśle śmietankowym, tłustym twarogu z wiejskiego nie pasteryzowanego mleka, najlepiej koziego, pomidorach, burakach, marchwi, kapuście, kabaczkach, kalafiorze, winogronach, arbuzie, truskawkach, jabłkach, śliwkach suszonych oraz w dzikiej róży i porzeczkach. Witaminy w organicznych naturalnych produktach są oczywiście najlepsze ale często o takie produkty trudno a ilość witamin do oczyszczania i regeneracji też jest dużo większa jak do codziennego funkcjonowania organizmu.

Przykładem może być np. witamina C. Wystarczy 100-200mg witaminy C by żyć i nie mieć szkorbutu ale by cofnąć go lub odwrócić zmiany miażdżycowe lub uchronić się od zawału trzeba jej skonsumować na dobę 2000-3000mg. Podobnie magnez, by żyć wystarczą śladowe ilości 5-20mg, ale by serce bilo regularnie i spokojnie, naczynia krwionośne były elastyczne a zęby i kości do próżnej starości były mocne i twarde, potrzeba 200-300mg na dobę.

Warto więc suplementować, w/w substancje, najlepiej pić je w formie, wodnego  roztworu,  po posiłkach, 2x dziennie rozpuszczając je w 1/2 szklanki wody:

Doskonały prosty oczyszczająco- regenerujący napój

½ dobowej dawki (wg wagi ciała ), nasyconego roztworu jodku potasu
½ dobowej dawki, (wg wagi ciała ), sześciowodzianu chlorku magnezu,
½ dobowej dawki 1000-2000mg witaminy C
½ dobowej dawki B6 /dobowa 30mg/
½ dobowej dawki /15-30mg/ cynku,
koenzym Q-10, selen i inne .

Taki koktajl sprawi, że organizm będzie bardziej chętny by ponaprawiać zniszczenia.

Regenerację wątroby i innych komórek poprawia właściwa ilość dobrej jakości egzogennych NNKT, czyli niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Znajdują się one w ziarnach siemienia lnianego, pestkach słonecznika, dyni, orzechach włoskich, migdałach. Gdy będziesz je mielić tuż przed spożyciem, znajdujące się w nich NNKT nie zdążą się utlenić i będą mogły spełnić swoją rolę w procesie regeneracji i budowy nowych komórek. Zjadaj codziennie po 1łyżce każdego z wymienionych ziaren. Przy procesach zapalnych w wątrobie i pęcherzyku żółciowym bardzo pożyteczne jest rozdzielne jadanie skrobi i białka, czyli albo sam kotlet, ryba, jajko, albo kasza, ziemniaki z warzywami, oraz rozdzielne używanie tłuszczów, czyli albo zwierzęcy / masło, smalec/ albo roślinny / olej, oliwa /, długie żucie przed połknięciem każdego kęsa, jadanie bez popijania. Kasza jaglana lub owsianka długo gotowana 30-40 min z dodatkiem duszonych z imbirem jabłek lub innych owoców, miodu na śniadanie, rezygnacja z rafinowanych olejów roślinnych, margaryn, to pożądane nawyki i wątroba będzie ci za nie bardzo wdzięczna.
Bardzo ważne w systematycznym dbaniu o wątrobę-organizm jest eliminowanie nowo utworzonych patologicznych-nowotworowych komórek. To zadanie świetnie spełniają pestki z owoców i zawarta w nich B-17 czyli amigdalina. Najwięcej B-17 jest w pestkach moreli i innych śliwkowatych, ale pestek z jabłek też nie wyrzucaj tyko zjadaj. Niech więc w twojej diecie jak w pierwotnych kulturach zawsze owoce będą latem a pestki z owoców zimą. Do każdego posiłku zjedz tyle pestek ile byś zjadł/a owoców.

Oczyszczanie wątroby to duży wysiłek energetyczny, to coś jak mała operacja bez skalpela, należy się do tego procesu dobrze przygotować i zadbać o organizm po jego przeprowadzeniu by spokojnie odbudował rezerwy energetyczne i jak najszybciej wprowadził równowagę w całym systemie.

Jeśli po dwóch dniach od czasu pierwszego oczyszczania odczuwasz ciężar w wątrobie, przedłuż picie ziół oczyszczających NR32, zgłoś się na indywidualny program – kurację HELA-ALA usuwającą neurotoksyny, a jeśli po 2 tygodniach ciężar nie ustąpi powtórz zabieg oczyszczania.

Drugie oczyszczanie jest już łatwiejsze. Powinno się ono odbyć po 2 lub 4 tygodniach, a następne za 1 miesiąc. Po 4 oczyszczalniach można przeprowadzać kurację raz na rok.

Jeżeli takie procedury jak wyżej, nie doprowadziły Cię do uzdrowienia i wspaniałego samopoczucia oznacza że w twoim ciele są śmiertelnie trujące chemikalia które organizm schował w tkance łącznej, tłuszczowej, zatokach, stawach i nie pozwala im powędrować do wątroby, nerek bo by je uśmierciły. Takie trucizny wywołują autoimmunologiczne dolegliwości takie jak alergie, choroby skóry, stawów, nowotwory. Można je usunąć z organizmu w ciągu 6-24miesięcy metodą absorpcji neutralnej infekcji.

Obejrzyj film wpisując w Google hasło: metoda NIA lub w YouTube lekarstwo na raka.

FILM DOTYCZĄCY METODY ABSORBCJI NEUTRALNEJ INFEKCJI autor Ashar

Forum dyskusyjne o metodzie oczyszczania ciecierzycą autorstwa Ashara