Sesja dźwiękowa

Podczas sesji indywidualnej, zależnie od potrzeb organizmu dzięki połączeniu zabiegów manualnych i wibracji z archaicznych instrumentów, dochodzi do szybkiej synchronizacji półkul mózgowych i bardzo silnego współdziałania wszystkich poziomów funkcjonowania naszej istoty. Cały system nerwowy relaksuje się, emocje stabilizują się, umysł osiąga spokój i równowagę, układ odpornościowy wzmacnia się a hormonalny aktywizuje. Zdrowie poprawia się, czujesz się lepiej. Energia mis i gongów, ich uzdrawiająca wibracja przenika wszystkie organy i komórki, rozbija i usuwa toksyny  na  poziomie narządów i komórkowym. Po takiej sesji, poszczególne układy i narządy oraz całe ciało, powracają do pierwotnej  fizycznej i energetycznej  harmonii, przez co cały organizm staje się silniejszy i odporniejszy.

– Odcięto mi pierś i przydatki. Chemia i naświetlania zatruły i wypaliły moje ciało i duszę – mówi Ewelina lat 36. Dostałam zioła na oczyszczenie wątroby i regenerację, ale dopiero gdy Pani Małgorzata grającą misę położyła na moim brzuchu poczułam się choć pusta i bez piersi, znowu kobietą.

– Straciłam męża w wypadku, ciało i dusza cierpiały – mówi Dorota. Pan Stanisław powiedział, że nie ma ziół na tęsknotę ale, że zagra mi na gongu …to było kosmiczne przeżycie.

– Ciągle jestem pod wrażeniem rozmowy Misy z Gongiem – mówi Artur. Bardzo mocno czułem coś w okolicy serca. Dźwięki kojarzyły mi się z czułą rozmową zakochanych, gdzie myśli jednego były słowami drugiego i odwrotnie. No i ten relaks w całym ciele…. Rewelacja!!!

Spowolnienie fal mózgowych prowadzi do głębokiej relaksacji, której sprzyja pozycja leżąca. Po tym niezapomnianym i niemożliwym do opisania doświadczeniu każdy czuje się w swoim ciele jak w domu, jest odświeżony i doenergetyzowany.

Zapraszam na indywidualne sesje, na niezwykłe nastroje i niepowtarzalne energie, które tworzą okragle instrumenty, odczuwane zarówno mentalnie jak i fizycznie,