Sesje i relacje

„To najbardziej głupia rzecz, jaką dotychczas zdarzyło mi się zrobić – myślałem w głębi siebie. Nie mogę uwierzyć w to, że zapłaciłem pieniądze zupełnie nieznanej osobie, która może otworzyć w moim ciele kanały energetyczne przy pomocy koniuszków swoich palców.”
A potem zaczęła się Niezwykła Historia…
“Stałem się kimś innym. Nie mogłem zrozumieć tego, co zaszło. Nie potrafiłbym tego wyjaśnić. Nie byłem jednak tą samą osobą co 4 dni wcześniej.”
fragment książki dr. Erica Pearla ” POŁĄCZENIE ZE ŹRÓDŁEM „

Trudno spotkać bardziej sceptyczne nastawienie niż to, z jakim do procesu Podłączenia podszedł Eric Pearl – praktykujący lekarz chiropraktyk, właściciel dobrze prosperującej praktyki medycznej i człowiek niezwykle trzeźwo stąpający po ziemi.  Wbrew logice – im bardziej nieufnie odnosisz się do całej idei – tym lepiej dla Ciebie i Twojego procesu uzdrawiania. Jak  twierdzi Eric Pearl – “Zaskakujące jest, że to u sceptycznie nastawionych pacjentów zachodzą najbardziej znaczące procesy uzdrawiania (z towarzyszącymi im doznaniami wizualnymi, zapachowymi, słuchowymi oraz dotykowymi).”

Dr. Eric Pearl, poprzez którego te wibracje dotarły już do tysięcy Istot na Ziemi , mówi:
” Bądź pełen(a) fantazji i otwartości, i przystąp do sesji bez oczekiwań.
Zwracaj tylko uwagę na to, co dzieje się w Twoim ciele.
Podczas zabiegu leżysz na plecach z zamkniętymi oczami.
Ja Ciebie nie dotykam, a moje ręce pozostają w pewnej odległości od Twojego ciała.
Może np. nie wystąpić zmiana na poziomie fizycznym, ale nastąpi ona na poziomie uczuciowym lub mentalnym,
co w rezultacie da zrozumienie potrzeby zmiany wzorca myślowego, który doprowadził do choroby.
Po usunięciu wzorca będącego przyczyną – nastąpi uzdrowienie.
Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum zamyśliło dla Ciebie.”

Zabiegi Reconnective Healing® – uzdrawianie rekonektywne
/sesje możliwe również na odległość/

Jeśli jesteś nastawiony sceptycznie lub choć na chwilę zapaliło się w Tobie maleńkie światełko nadziei, że masz teraz szansę na Odmianę – zdrowia, życia, siebie, losu… – skorzystaj z tego. Im prędzej to zrobisz – tym lepiej dla Twojego Rozwoju.  “Istnieje wiele przyczyn, z powodu których ludzie nie wybierają uzdrowienia. (…) O tym decyduje nie rodzaj choroby, lecz postawa określonej osoby.” Lecz jednocześnie “(…) uważam, że każdy pacjent doznaje uzdrowienia,
choć nie zawsze takiego, jakiego oczekiwał.”

Podczas sesji uzdrawiania rekonektywnego, ” które znajduje pewne, teoretyczne uzasadnienie we współczesnej fizyce nuklearnej oraz kwantowej, w której nasza dotychczasowa wizja świata ulega całkowitemu odwróceniu ”, uzdrawianiu, na które składa się cykl od 1 do 3 zabiegów trwających od 30 do 40 minut, wykonywanych w krótkich odstępach czasu, dwa tygodnie, tydzień a nawet dzień po dniu, możesz odzyskać dobre samopoczucie, zredukować stres, pozbyć się bólu a nawet pozbyć się dolegliwości które dokuczały ci wiele lat. Każdy pacjent otrzymuje od ŹRÓDŁA to co potrzebuje, choć każdy ma inne odczucia podczas sesji, może to być np. ciepło, zimno, mrowienie, ciągnięcie, pchanie, falowanie, unoszenie, czucie nieopisanych zapachów czy widzenie bajecznych kolorów, czucie obecności istot świetlistych, aniołów, opiekunów ich dotyku itp …..
Możesz też doświadczyć, że od tego momentu rzadziej chorujesz i szybciej wracasz do zdrowia. Czasem proces zdrowienia będzie trwał kilka dni i może wystąpić nasilenie różnych dolegliwości, a może być też tak, że przebiegnie w ciągu nocy, a Ty sam/a rano obudzisz się z poczuciem jakbyś miał/a za sobą kilkanaście dni “przeleżanych w łóżku”. Możesz mieć też poczucie, że czas biegnie korzystniej dla Ciebie.

Reconnection Healing® pomaga w stworzenie równowagi w każdej komórce ciała w każdej emocji i każdej myśli, dzięki temu zachodzi zmiana, którą możemy nazwać uzdrowieniem. Najpiękniejsze jest to, że proces uzdrawiania nie kończy się w momencie zejścia ze stołu i wyjścia z gabinetu – on wtedy dopiero się rozpoczyna, bo wtedy dopiero wkracza w całe nasze życie.

Relacje:
” Podczas pierwszej sesji czułem wielki spokój i płynęły mi łzy z oczu, zupełnie nie wiem z jakiego powodu. Następnego dnia tak rozbolały mnie plecy, że prawie ruszać się nie mogłem. Wcześniej w tym obszarze czasami bolały mnie plecy ale nigdy tak mocno i tak długo. Po trzech dniach ból ustąpił.
Na drugiej sesji nic nie czułem. Od tego czasu bóle pleców zniknęły”.
Ludwik Warszawa

” Pierwsze minuty były najważniejsze, ręce jakiejś Istoty włożyły do mojej głowy dużą kulę. W tym samym czasie jakieś macki dotknęły mojej głowy i zaczęły przyklejać jasne niteczki. Zrobiło mi się ciepło i przyjemnie. Dalsza część sesji już tylko mnie męczyła bo nic więcej się nie działo. Resztę wieczoru spędziłem z przyjaciółmi czując się wspaniale.  Następnego dnia miałem wrażenie, że mam odciętą górną część czaszki, bardzo bolała mnie głowa kilka godzin, potem wszystko ustąpiło i teraz czuję się bardzo dobrze”.
Jakub Warszawa

” Sceptycznie byłam nastawiona do tego typu zabiegów i nigdy z tego typu terapii nie korzystałam, ale gdy Stanisław zbliżył dłonie do moich i poczułam pulsowanie w swoich dłoniach postanowiłam spróbować. W miarę przybliżania i oddalania się rąk Stanisława czułam pulsującą i obejmującą moje ciało energię; wyraźnie odczuwalną mimo braku kontaktu fizycznego. Zdawało się też, jakby z rąk zaczęło emanować ciepło w miarę zbliżania się do mojego ciała, szczególnie w okolicach głowy i stóp. Byłam w stanie całkowitego rozluźnienia i relaksu i choć moje oczy były całkowicie zamknięte, dokładnie wyczuwałam każdy ruch Stanisława, tak silna była przepływająca między nami energia. Podczas sesji bardzo mocno pracował mój żołądek i jelita, coś się przelewało i burczało w nich a gdy sesja się skończyła wszystko ucichło. Bardzo intensywne były też odczucia w rozluźnionych nogach, jakaś siła-energia jakby je delikatnie wyciągała”.
Magda Warszawa

” Na pierwszej sesji czułam mrowienie w dłoniach i stopach. Na twarzy powstało uczucie ciepła, które zamieniło się w uczucie chłodu i miałam wrażenie jakby wiał wiatr, a później znowu pojawiło się ciepło. Pulsowało mi też w prawym kolanie a w środku w ciele miałam wrażenie jakby się coś przesuwało.
Podczas drugiej sesji czułam ciepło w całym ciele. Było bardzo spokojnie. Miałam odczucie jakby ktoś dotykał moich włosów i położył rękę na mojej skroni.
Trzecia sesja odbyła się w zupełnych ciemnościach bo zaraz na początku wyłączyli prąd chyba w całej dzielnicy. Miałam wrażenie, że moja lewa stopa jest dotykana z wierzchu jednym palcem. Odczulam też położenie ręki na sercu w czasie gdy ręce Stanisława były przy głowie. Pod koniec sesji pojawił się wyraźny ucisk na czubku głowy i błysk światła. Gdy sesja się skończyła za chwile elektrownia włączyła prąd na całym osiedlu.
Czwarte spotkanie było bardzo spokojne. Poza delikatnym ciepłem w okolicy głowy, pojawiły się delikatne poprzeczne drgania w okolicy kości ogonowej.
Dorota Warszawa

” Bolał mnie brzuch. Poszłam do lekarza i w badaniu USG wykryto w moim brzuchu w okolicy prawej pachwiny guz-torbiel. Mam skierowanie do onkologa.
Podczas sesji doświadczyłam ogromnego rozluźnienia. Zaczęło się od ciepła w głowie. Z zamkniętych oczu popłynęły łzy. Ogromne gorąco ogarnęło mój brzuch. Zaczęło w nim bulgotać i przelewać się, aż się zaniepokoiłam i na chwilę otworzyłam oczy by zobaczyć gdzie są ręce Stanisława. Były wysoko ok metra nad moim brzuchem. Uspokojona zamknęłam oczy. Odczucia przesunęły się do stóp. Coś zaczęło je delikatnie szarpać i mrowić. Nagle mrowienie wróciło-przesunęło się do brzucha i coś mną szarpnęło aż się przestraszyłam bo podrzuciło mną na leżance. Dalej był już spokój do końca sesji. Mam wrażenie, że jakaś tajemnicza siła wyrwała ze mnie to co ma mi wyciąć onkolog. Spotkanie z onkologiem i kolejne badania mam za trzy tygodnie, więc wtedy więcej się wyjaśni „.
Kamila Siedlce

” Gdy przyszłam do Pana Stanisława na wizytę, wykonał mi on zabieg energią. Najpierw trzymałam prawą rękę uniesioną pomiędzy jego dłońmi. Miałam zamknięte oczy i koncentrowałam się na tym, co z tą moją dłonią się dzieje, jakie odczucia towarzyszą zabiegowi. Pierwsze, co się stało, to były drgające palce oraz uczucie chłodu. Czułam, że  palce mi drgają – ruszają się na boki lub zginają się w stawach. Potem poczułam lekki ból pod lewym kolanem, w miejscu, gdzie ponad 10 lat temu stwierdzono u mnie martwicę stawu kolanowego i kości piszczelowej. Później lekki ból objął także okolice lewej kostki, promieniując również na piszczel. To, co poczułam pod koniec zabiegu, było jakby przemieszczaniem się energii z prawej do lewej ręki.  Druga część zabiegu odbywała się na leżąco. Leżałam z zamkniętymi oczami, a Pan Stanisław przesuwał nade mną dłońmi wzdłuż całego mojego ciała. Zaczął od głowy, nad którą poczułam przyjemne ciepło. Później moje gałki oczne zaczęły wykonywać szybkie ruchy w różnych kierunkach tak, że trudno było utrzymać oczy zamknięte. Choć w wielu miejscach na ciele  ( i w ciele) czułam lekki ucisk, ból, to w miarę trwania zabiegu czułam coraz większe rozluźnienie i spokój.  Przykładowo bolały mnie piszczela, stopy, kolana, przedramiona, lewy nadgarstek, nos, palce u stóp. Palce u rąk, plecy, jajniki, nerki, lewy pośladek. Szczególnie mocno i boleśnie odczuwałam ból w okolicach podbrzusza oraz na nogach – od kolan w dół. Rozluźniła mi się natomiast zaciśnięta szczęka, mogłam bez problemu głęboko, aż do szczytów płuc, wciągać powietrze. Szczególnie mocno odczułam napływ energii od strony stóp. Po tym napływie energii bardzo mocno się rozluźniłam, czułam ogromne odprężenie w nogach, rosnące odprężenie, pomimo dość silnego bólu, w kolanach, kostkach, na stopach i w piszczelach. Czułam, że coś wędruje we mnie od dołu do góry. Gdy Pan Stanisław trzymał ręce w okolicy mojego brzucha i podbrzusza, bardzo mocno czułam ból w podbrzuszu, w jajnikach, ale też w pewnym momencie poczułam się o 10 kg lżejsza, jakbym momentalnie schudła albo była w ciele kilkuletniej dziewczynki, tak  8, 9 letniej, a potem kilkunastoletniej. W pewnym momencie miałam wrażenie, jakby ktoś położył mi rękę w okolicach prawej piersi. Na samym końcu czułam mrowienie, jakby łaskotanie na czole, od linii włosów schodzące aż do nasady nosa pomiędzy oczami. Po zabiegu czułam się lekka i zadowolona. Wieczorem tego samego dnia i następnego dnia rano miałam opuchnięte stopy, kostki i kolana. Poza tym odnoszę wrażenie, że zmienił mi się trochę wyraz twarzy –  w trakcie zabiegu w pewnych momentach (szczególnie przy bólu w nogach i podbrzuszu) czułam, że moja twarz robi się smutna. Może się nie robiła, ale wydawało mi się, że robi mi się smutna mina „ w podkuwkę” i zmarszczone brwi zupełnie bez mojego udziału, a potem ta smutna mina zamieniała się w wesołą. Czasami usta uśmiechały mi się bez  wcześniejszej smutnej miny. Kilka razy nawet miałam ochotę się roześmiać. Teraz, gdy patrzę w lustro, mam wrażenie, że nie mam tak  opadniętych kącików ust, a nawet jakby troszkę są uniesione (tak mi się wydaje momentami).
Edyta Warszawa

 

Zapraszam, dzwoń 601 360 759 jeśli jeszcze się ze mną nie spotkałaś/eś, ŹRÓDŁO czeka /sesje możliwe również na odległość/

 

Kolejny krok na który możesz się zdecydować to The Reconnection – Podłączenie, może ono odkryć przed Tobą jeszcze więcej korzyści.
/sesja-proces możliwy tylko podczas osobistego spotkania a właściwie dwóch spotkań w czasie krótszym od 72godzin, przedzielonych nocą /

Ludzie po Podłączeniu doświadczają zmiany samopoczucia, wyglądu, brzmienia głosu, sposobu myślenia i reagowania na sytuacje. Czas po Podłączeniu biegnie jakby wielotorowo – jakby spowalniał się proces starzenia i przyspieszał proces powrotu do zdrowia. Możesz zauważyć że ważne dla Ciebie sprawy nabierają właściwego tempa – szybciej pojawiają się okoliczności mające dla Ciebie niebagatelne znaczenie oraz osoby, które mogą Ci w jakiś sposób pomóc. Jednocześnie to co do tej pory było frustrujące, stresujące, “nie do wytrzymania” – albo “rozmywa się”, albo dociera do Ciebie w postaci tak zmienionej od strony rozumienia informacji, że potrafisz to zaakceptować, przestać walczyć i zacząć podejmować decyzje – co dalej. Bez względu na to co konkretnie się dzieje – zawsze jest to korzystne dla Ciebie, Twojego samopoczucia, myślenia i funkcjonowania. Świat zacznie Ci jaśniej, wyraźniej  i szybciej podpowiadać co jest właściwe i dobre dla Ciebie, a co przestało Ci służyć.

Dzięki Podłączeniu możesz wznieść się na wyższy poziom własnego rozwoju i wibracji. Możesz odkryć własną Drogę Życiową, odsłonić Marzenia, zrozumieć niektóre lęki czy odwieczne niewytłumaczalne niechęci… Możesz uzyskać niebagatelną wewnętrzną pewność co do tego co robić dalej ze swoim Życiem, decyzjami; jak pokierować własnym rozwojem, w którą stronę się zwrócić. Pewne sprawy zaczną Cię “nęcić”, a inne zupełnie stracą na swojej atrakcyjności.

Podłączenie uaktywni w Tobie i wokół Ciebie taką ilość energii, że może powstać wręcz konieczność inicjowania – wykonywania Uzdrawiania Rekonektywnego. Może być tak, że nie robiąc nic – samą tylko swoją obecnością – zaczniesz wpływać na poziom wibracji i energetykę osób z Twojego otoczenia. Zacznie działać Zasada – Prawo Rezonansu – wszyscy, którzy wibrują na niższym niż Twój poziomie – zaczną samoistnie “dostrajać się” do Ciebie. Możesz wówczas zaobserwować zmiany w rodzinie – mogą wyciszać się trudne emocje, może poprawiać się stan zdrowia chorych osób, mogą poszerzyć się horyzonty myślowe, albo pojawi się potrzeba poszukiwania poza szkiełkiem i okiem…. i zajść jeszcze może cała masa innych zdarzeń i sytuacji, które w konsekwencji doprowadzą do Uzdrowienia tego co naprawdę jest chore i potrzebuje pomocy. “Uzdrowienie oznacza Ponowne Połączenie z doskonałością Wszechświata. Wszechświat wie czego potrzebujemy. Kwestia polega na tym, że nie zawsze to czego potrzebujemy pokrywa się z tym czego chcemy.”

Ponieważ Podłączenie jest procesem ciągłym – osoba raz podłączona ma stały dostęp do tej wyjątkowej energii. Uzyskując możliwość pomagania sobie i rodzinie, mając wszystko co potrzebne, by wspierać energetykę najbliższych może jednocześnie cały czas duchowo się rozwijać i wspierać w rozwoju w najlepszy możliwy sposób osoby sobie bliskie i otoczenie. “Wszyscy możemy posiąść te nowe właściwości i częstotliwości, dzięki którym zachodzi uzdrawianie. Nie jest to dar, którym dysponują tylko wybrani ludzie – guru czy święci, wybrani mężczyźni lub kobiety. Jest to dar czasu obecnego.”

Jeśli pracujesz z energią lub uzdrawianiem – możesz wzbogacić swój warsztat pracy. Ma to niebagatelne znaczenie. Sam Eric Pearl poddał się zabiegowi właśnie z tego powodu. Usłyszał od Żydowskiej Cyganki ..  “- Wykonuję pewną specjalną pracę. W jej trakcie dokonuję połączenia meridianów osoby z meridianami Ziemi. W efekcie następuje połączenie meridianów przebiegających poprzez ciało człowieka z gwiazdami i innymi planetami. – Zauważyła, że jako uzdrowiciel mogę potrzebować tego rodzaju połączeń w pracy” Jak pokazała później przyszłość – 12 lat prowadzonej z sukcesem praktyki kręgarza okazały się niczym w porównaniu z tym co nastąpiło po Podłączeniu…

Dzięki Podłączeniu wracamy do harmonii z Universum. Eric Pearl twierdzi – “Poprzez Rekoneksję jesteśmy w stanie kontaktować się z nowymi poziomami światła i informacji, a przez te nowe poziomy światła i informacji jesteśmy w stanie się ponownie połączyć. (…) Jest to realny proces, z którym możecie się skontaktować. (…) „

Może, choć nie musi obudzić się w Tobie łatwość śnienia, wizualizacji czy inne zdolności paranormalne. Łatwiej będzie Ci usłyszeć głos Intuicji i łatwiej będzie Ci mu zaufać. Możesz zacząć zauważać znaki i wskazówki od Wszechświata, które do niedawna umykały Twojej uwadze; możesz zacząć dostrzegać synchroniczność “zbiegów okoliczności” i odbierać ważne informacje jakie mają Ci do przekazania inni. Niektóre osoby doznają przebudzenia w sobie zdolności medium – stają się podatne na przekazy spoza naszej logicznej rzeczywistości, doświadczają jasnowidzenia lub jasno słyszenia… “Jesteście w stanie obecnie słyszeć i odbierać informacje w odmienny sposób, jak też inaczej patrzeć. Nauczyliście się odczuwać to, czego jeszcze nie czują inne osoby. Doświadczacie nowej świadomości. Zaczynacie funkcjonować jako istoty trans sensoryczne.”

Zapraszam, dzwoń 601 360 759 jeśli jeszcze nie jesteś podłączona/y, ŹRÓDŁO czeka

/sesja-proces możliwy tylko podczas osobistego spotkania a właściwie dwóch spotkań w czasie krótszym od 72godzin, przedzielonych nocą /