Warsztaty

Jeśli zastanawiasz się, według jakich wzorców przeżywasz swoje życie, jeśli chcesz poczuć wibracje, zamienić więzy na więzi, oczyścić się, uzdrowić i wzmocnić ciało.

ZAPRASZAM
Moja propozycja wspólnego oczyszczania i treningu nowych możliwości
NA DOLE STRONY

Czy to czego pragniesz już masz? Może chcesz coś zmienić? Jeśli tak to czytaj dalej.
Czy chcesz poznać połączenia pomiędzy Twoimi myślami, Twoimi emocjami, Twoim biologicznym mózgiem, a energią czasu i przestrzeni i zrozumieć, w jaki sposób wpływa to na Twoje zdrowie i możliwości?
Jeśli tak to zapraszam na spotkania.

Odnajdź Prawdziwą Tożsamość

Stań się świadoma/y swoich zahamowań i możliwości i doświadcz tego jak wpływają one na ciebie i jak kształtują wydarzenia w Twoim życiu.  Odkryj inne wymiary siebie, wprowadź równowagę i nową jakość do swojego świata. Zastanów się czy nie gonisz za czymś, co nie ma sensu, w partnerstwie, miłości, w odpowiedzialności za siebie. Poczuj czy nastawienie do życia pozwala wykorzystać ci wewnętrzne skarby twojego świetlistego esencjonalnego JA.

Usuń ze swojego ciała, umysłu, duszy śmiecie i pasożyty. Zaproś do swojego wnętrza, wibracje pomocne w odkrywaniu sensu życia, doświadczaniu miłości, uzdrowieniu partnerstwa, pozwól działać tym energiom. Zobacz jak się odżywiasz. Może robisz śmietnik ze swojego brzucha. Może pozwalasz traktować siebie lub traktujesz jak worek na mięso i kości, w którym jest czegoś za dużo i trzeba to wyciąć, albo substancji chemicznych za mało i wystarczy wrzucić tabletkę by było ok.Jedzenie zamień na świadome odżywianie. Możesz oczyszczając się i rozwijając, skorzystać z wiedzy i mądrości starożytnych jak również z nowoczesnych odkryć. Dzięki przenikaniu się tych Wzorców i Twoich osobistych wibracji uzyskasz lub utrwalisz harmonię swojego ciała, duszy i myśli, poczujesz i doświadczysz swojej doskonałości.

Twoje szczere życzenia mają naturalną inteligencję, która potrafi przebić się przez barykady skostniałych przyzwyczajeń a przygotowana na przemianę podświadomość, łatwo może uwolnić napięcia i zmienić nastawienie do życia.

 

ZJAZD WITARIAN

7 dni w Łebie nad Bałtykiem

 

Redakcja miesięcznika Wegetariański Świat i Stanisław Olszewski zapraszają  na cykliczne oczyszczanie organizmu
z robaków, pleśni, grzybów oraz eliminację złogów i toksyn z płuc, jelit, nerek i wątroby oraz limfy i układu krążenia.

Jedząc specjalne i surowe produkty, wykorzystamy mechanizmy funkcjonowania ciała i przeprowadzimy stosownie do pory roku oczyszczenie. Powrót do surowego jedzenia, oczyszczenie i odnowienie sił, połączymy z uczeniem się technik obsługi własnych myśli i emocji, przydatnych i pomagających kontynuować zdrowy styl życia po powrocie do domu.

ZJAZDY odbywają się w ośrodku LECH w Łebie.
Ośrodek Wypoczynkowo-szkoleniowy LECH
84-360 Łeba ul.  Brzozowa 18

Zapraszamy do obejrzenia ośrodka: lechresortspa.pl

Ośrodek LECH to nowoczesny, nadmorski obiekt hotelowy, położony w części uzdrowiskowej Łeby w bliskości morza w centrum miasteczka. `
Łeba określana jest mianem Letniej Stolicy Polski, słynie z ruchomych piasków i przepięknych plaż, ma także dogodne połączenia komunikacyjne. Dojechać najlepiej pociągiem do Lęborka, a później sprzed dworca można zabrać się busem, około 20 km do Łeby. `
Podczas pobytów przeprowadzamy mające wielowiekową tradycję rezonujące z porą roku letnie, jesienne, zimowe lub wiosenne oczyszczanie organizmu z robaków, pleśni, grzybów i wrócimy do surowego jedzenia. >>> więcej,  >>> więcej, >>> więcej

W szczególny sposób zajmujemy się: skórą, płucami, jelitem grubym, nerkami, wątrobą, limfą i układem krążenia, usuwając z nich nie tylko pasożyty ale też złogi i toksyny. Wykorzystujemy do tego: MMS-a, zioła, propolis, soki, gorzką solą, liście laurowe, nasiona, pestki, pulsator prądów jonowych, światło z łuku węglowego, cylindry faraonów.
W ten proces włączymy właściwie skomponowaną dietę i suplementy. >>> więcej
Są produkty, które pasożyty uwielbiają, na przykład: drożdżak candida żywi się cukrem, skrobią. Zastąpimy je więc np. czosnkiem, czy oliwą, których candida nie znosi.
Specjalny program ćwiczeń fizyczno-dźwiękowych i techniki oddechowe pozwala każdemu poznać sekret: jak w dowolnym miejscu i czasie uaktywnić pracę jelita grubego, oczyścić nerki, zwiększyć dotlenienie, wyłączać stres fizjologiczny, zwolnić działanie zegara biologicznego, uzyskiwać większą witalność i żyć według mojej maksymy: Każdy dzień w zdrowiu, radości i miłości.

Uczestnicy korzystają ze świeżo wyciśniętych soków z warzyw pochodzących z upraw ekologicznych oraz z wody źródlanej mającej silne własności antyoksydacyjne. Przez osobiste przygotowanie i angażowanie zainteresowanych, uczymy uczestników doświadczać korzyści z osobistej obróbki produktów służących oczyszczaniu lub uzupełnianiu brakujących organizmowi pierwiastki.

Dla uczestników –  konsultacja u Stanisława Olszewskiego, by według indywidualnych zaleceń osoba mogła zastosować zioła Eligiusza Kozłowskiego pomocne w pozbyciu się pasożytów, rozpuszczeniu osadów, śluzów i odtruciu. więcej
Doświadczenie na własnej skórze, w jelitach działania, wątrobie, nerkach czy sercu, cudownych możliwości ziół, olejków, chlorynu sodu, nalewek, zabranie do domu tych produktów i umiejętności ich stosowania, będzie procentowało jak kapitał na koncie. >>> więcej

Program obejmie też gimnastykę poranną (zobacz film), poprawiającą pracę wszystkich narządów. Te ćwiczenia, jak również popołudniowe zajęcia relaksacyjne z elementami samoleczenia, przy sprzyjającej aurze, odbywają się na plaży.

Oczyszczenie z włosogłówki, która mogła przeniknąć z jelit do tkanek, rozgrzanie i miodowy masaż przeprowadzamy w saunie (grzanej piecem na drewno) (według specjalnej procedury szamanów syberyjskich).

Ekstatyczne duchowe potrzeby zaspokajają ceremonie wieczorne – koncerty na gongach i misach w wykonaniu trio-DSM czyli Doroty, Stanisława i Małgorzaty. >>>  więcej

Stanisław Olszewski grając, udzielając porad i pomagając wielu cierpiącym i chorym ciągle powtarza, „to, kim jesteśmy i jak się czujemy, powstaje i utrwala się z udziałem środowiska w którym żyjemy i oddzielne procedury, jak picie ziół, lub tylko zappowanie pasożytów, albo samo myślenie pozytywne, choć wcześniej bardzo skuteczne, przy obecnym zanieczyszczeniu środowiska i tempie życia to za mało”.

Oprócz trujących substancji, które zjadamy i pasożytów, które wydzielają swoje toksyczne odpady – zanieczyszczeniami są także mentalno-emocjonalne doświadczenia szczególnie z pierwszych miesięcy i lat życia. One właśnie jako kody-programy istniejące w podświadomości na poziomie energii komórkowej, w części dotyczącej negatywów są szczególnie groźne. >>> więcej
Z ich inicjatywy występuje ciągłe brudzenie tego, co oczyścimy i psucie tego co naprawimy. Przez to nasza bioradiacja czyli poziom energii słabnie, przepływ energii pomiędzy nami i przestrzenią ciągle jest zakłócany, tracimy tym samym kontrolę nad organizmem i osobistą odporność immunologiczną.
Stajemy się wtedy doskonałym środowiskiem do życia dla pasożytów. Dlatego na ZJAZDACH oprócz oczyszczenia z pasożytów przez nalewki, kąpiele, zioła, olejki oraz pulsatorem, Stanisław zaproponuje obserwację, nieuświadomionych sposobów życia, wyuczonych zachowań, myśli i reakcji emocjonalnych, działających w tle naszej świadomości, jak ukryty program komputerowy.
Zademonstruje i udostępni narzędzia i techniki pozwalające podnieść poziom indywidualnej bioradiacji oraz wejść do systemu operacyjnego nieświadomego umysłu i dokonywać trwałych zmian na poziomie pamięci komórkowej. Będzie można w trakcie lub na zakończenie, poza warsztatem, zamówić specjalne indywidualne zabiegi: Połączenie ze ŹRÓDŁEM lub / i zmianę wybranej części OSOBOWOŚCI.

http://www.lekabel.com/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=90

Skorzystamy na tych zjazdach z dotyku prądu, ciepła i dźwięku, które choć niewidzialne są odczuwalne i wyjątkowe dla ciała, umysłu i ducha.
Uziemieni, trzymając w dłoniach cylindry faraonów, podłączeni do pulsatora lub nasmarowani olejem i otuleni w saunie gorącą parą, albo na koncertach zanurzeni w dźwiękach gongów, mis, dzwonków ( WŚ pisał o nich w 7-8 (108) lipiec-sierpień 2007) wizualizując wewnątrz i na zewnątrz siebie, jeśli zechcemy, rozpuścimy i skasujemy nie tylko złogi i swoje pasożyty, ale też stare kody energii na poziomie komórkowym i wpiszemy nowe zmieniając SIEBIE i tylko siebie.
Tak naprawimy to, co popsute i wzmocnimy to, co słabe.

Ze względu na fizyczne doznania, intensywny przepływ energii i biologiczne zmiany w ciele podczas takich wydarzeń, będziemy przeżywać proces, który można porównać do uzdrawiającego masażu – ale komórek, do operacji – ale bez skalpela.
Bo kiedy pozbywamy się tego co zużyte lub negatywne na poziomie ciała, umysłu, duszy, a własną uwagę wykorzystujemy, żeby uzyskać dostęp do teraźniejszości, w której jak mówi Eckhart Tolle (wywiad drukowany przez NŚ NR9/2013 a udzielony czasopismu Unity Village ) „wszystko wygląda zupełnie inaczej, gdy w pełni uświadomimy sobie, że na pewnym niewidzialnym poziomie coś już jest rzeczywistością”, wydarza się CUD, otwieramy drzwi prowadzące do punktu zerowego pola kwantowego, w którym istnieją wszelkie możliwości.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu na temat gongów, diety i zdrowia ze Stanisławem Olszewskim http://www.lekabel.com/index.php?option=com_content&view=article&id=119&Itemid=119 http://wegetarianski.pl/podstrona/index.php?dzial=rozmowy&artykul=170

Masaż w procesie uwalniania toksyn jest bardzo ważny, pozwala szybciej usuwać toksyny, które zalegały w ciele lub wytwarzane są przez pasożyty. Dlatego oprócz grupowego masażu dźwiękiem na koncertach wieczornych, można poza programem stosownie do indywidualnych potrzeb korzystać z masaży wykonywanych przez Stanisława (masaż holistyczny, zabiegi kręgarskie), Marię (masaż sportowy i leczniczy), Małgorzatę (masaż dźwiękiem – misy) lub Dorotę (masaż dźwiękiem – dzwoneczki).

Aby jak najintensywniej wykorzystać pobyt, warto się do niego odpowiednio przygotować, szczególnie mentalnie i emocjonalnie. Wsłuchani w szept własnego organizmu wiele dowiemy się o swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, a to pozwoli nam lepiej zadbać o siebie. Również radość z korzyści zdrowotnych zamiast smutku będzie kompensować to, co może przeszkadzać tak zaplanować wyjazd, by w ciągu tych kilkunastu dni nic nam nie przeszkadzało.

Rezerwacje, zgłoszenia, pytania, przyjmujemy mailowo; info@lekabel.com, lub telefonicznie; 601360759

W rezerwacji, zgłoszeniu, pytaniu podajemy swoje dane; imię, nazwisko, telefon, e-mail, datę urodzenia, miejsce zamieszkania.

Osoby biorące tabletki, po operacjach powinny przed zapisem opisać swoje problemy i przysłać ( info@lekabel.com ), zasięgnąć informacji telefonicznie u Stanisława Olszewskiego: 601 360 759.
oraz obejrzeć film 5 praw natury

Do zobaczenia nad morzem